Шановні клієнти!!!

Наш інтернет магазин спеціалізується на спецодязі: медичному та камуфляжному одязі та аксессуарах. В нашому магазині Ви знайдете великий вибір камуфляжного одягу для полювання та рибальства, для служби охорони, військовий одяг та взуття, а також аксессуари. Ми працюємо в торгівлі більше 8 років. Наша найголовніша ціль обслужити покупця точно і швидко, на високому рівні, щоб наш клієнт був задоволений своєю покупкою і нашим обслуговуванням.

Просимо Вас звернути увагу, що ціна на деякі моделі товарів (зокрема вишиванки, халати, бушлати) залежить від обраного розміру (найменший розмір дешевше ніж батал).

Будь ласка, повідомляйте нам про оплату (дата, час і сума), щоб ми відразу збирали замовлення. Замовлення буде відправлено після того, як гроші надійдуть на наш рахунок.

У зв'язку з віддаленістю виробничих потужностей від відділу продажу та не ритмічністю логістичних поставок, атрибут у товарній позиції "В наявності" може не відповідати дійсності. Заздалегідь приносимо вибачення за дану незручність. Коректна інформація буде надана у ході обробки Вашого замовлення.

Ми готові до консультації і відповіді на Ваші запити. Допоможемо підібрати підходящий розмір.
 

Унікальна пропозиція на ринку одягу. Безкоштовна доставка через Укрпошту тільки для роздрібних клієнтів при замовленні від 500грн, при умові оплати повністю за Ваше замовлення.

Але при цьому є один нюанс. Особливість відправки через "Укрпошта" дана служба доставки не надає автоматично номер ТТН, номери ТТН ми отримуємо з затримкою в кілька днів. Ми можемо гарантувати лише одне ми передаємо на "Укрпошта" Ваше замовлення, але номер ТТН надаємо із затримкою. Просимо заздалегідь вибачення за даний аспект у роботі з даною службою доставки
 

1. Поверненню/обміну підлягає товар лише у первинній упаковці. Без упаковки товар на повернення/обмін не приймаємо.
2. Повернення/обмін товару здійснюється лише через Нову пошту.
3. Якщо Вам було відправлено бракований товар або товар не той, який Ви замовили (помилково), оплату доставки товару здійснює наша компанія.
4. За будь-якої іншої причини обміну витрати на доставку товару оплачує замовник. Тобто доставку товару до нас та доставку від нас до Вас оплачує замовник.
5. Повернення/обмін можливе протягом 14 днів з моменту відправлення.

 

Ми цінуємо кожного клієнта і готові до плідної співпраці!

Інформація про компанію

Назва:

ФОП Ковтонюк М.П.

Тип компанії:

Торгова компанія, Виробник, Дистриб'ютор / Реселе